top of page

א.ד

הגעתי למפגשים  בתקופה בה חשתי צורך לעשות שינוי בחיים, הרגשתי שאני לא באמת שמח למרות כל מה שיש לי.

המפגשים עזרו לי בתוך שטף החיים למצא את מקומי ואיך  להתייחס לחיים, וגם איך לפעול (פחות לחצים , ולהשתחרר מהנוקשות , פשוט להשתחרר) נקודות שממש עוזרות לי בחיי המעשה ובכלל מאיזה מקום לבוא ולהסתכל על החיים.

היה תהליך מדהים שמחודש לחודש אני מעלה תובנות נוספות כהמשך ישיר למפגשי ההנחיה

ישר כוח ותודה רבה

שרון לוי

בתקופה בה הגעתי למפגשים התמודדתי עם לחץ נפשי וחוסר שקט.   החוסר שקט הזה מנע ממני להתקדם לכיוון שרציתי בחיים מבחינת בחירת לימודים וחוויתי קושי  להתחיל קשר זוגי.

 

ההנחיות בתהליך הדמיון נובע עזרו לי עם הקשיים בתחומים שציינתי ובתחומים נוספים שלא שיערתי שנגיע אליהם על ידי זה שבתהליך התקרבתי אל עצמי, עברתי תהליך הכרות מחודש עם היכולות שלי והרצונות האמתיים שנובעים מבפנים  וההכרה שאני מסוגל לקחת את חיי למקום שאני רוצה להיות בו שאני רוצה לראות את עצמי. התהליך גרם לי להבין שהתשובות מגיעות מבפנים והם תמיד קיימות, רק צריך לדעת איפה לחפש, באיזה נקודות לגעת.

 

היופי בתהליך הדמיון נובע הוא שארז צועד אתך למקום שלך. 

בתהליך רואים מקומות שנמצאים בדמיון ושהאדם נמצא בהם ונפתח אליהם, אנשים חשובים שנפגשנו איתם בחיים, והכי חשוב - את עצמי בנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית.

תודה רבה  אני מבין עכשיו כמה זה היה חשוב לי. 

יצחק אקשטיין

עברתי דרך ארוכה, ממדיטציות ויוגות, תרגולים ולימודים

לא שקטתי ולא נחתי, דרך ארוכה, ועודי צועד בה...

תחילתה בחברה מנותקת ביותר מהעם ותורתו

המשכה בטיולים וטיפולים והתנסות בכל מה שאפשר...

מכל טיפול שעברתי, לקחתי משהו, בכל שיטה יש נקודה של אור.

כך אמר לי פעם יניב אברהם " בורא רפואות-כתוב, הרבה ולא אחת"

 

בהחלט גמור אני מעיד מנסיוני שהעבודה בשיטת דמיון נובע

נוגעת עמוק ביותר מכל מה שפגשתי, ומזיזה דברים בעדינות ובכנות

אל דיוק אישי, אל אמת אישית ויקרת המציאות...

 

בעיקר הפריעו לי אחיזות דמיוניות שהיו לי עמוק בתת המודע וסגרו לי פתחי תקשורת בריאה ופשוטה עם העולם והיום פחות ופחות.

 אני רואה שינויים של ממש בשטח, ועוד היד נטויה...

 

עברתי תהליך איתך, ועודי בתוכו, האמיתות שפגשתי במעמקי נפשי עוד מאירות לי בדרך, והחיפוש לא תם...

יצאתי במהלך הטיפול מכמה תפיסות, כמה כבלים שקשרו אותי ולא נתנו לי לזוז

ועוד יש מה לשחרר, יש ויש...

 

שיהיה בהצלחה, וישועות

רונן  הרמלין

במשך תקופה ארוכה בחיי חוויתי מחשבות שהיו מלחיצות אותי לחץ תמידי, מלווה בחרדות בנוגע לכל מיני דברים שעשויים לקרות בעתיד. מה שהביא אותי לתסכול רב מהמצב ותחושת חוסר אונים ואי ידיעה מה הדרך לפתור את הבעיה.

ניסיתי לפני טיפול זה מספר טיפולים עם פסיכולוג שלא צלחו ולכן כבר הייתי דיי מיואש ומתוסכל.

 

המפגשים עם ארז מאוד סייעו לי בכך שקודם כל הבנתי כי היחיד שיכול באמת לסייע לי הוא - אני. פחות לפתח תלות במטפל אלא לעבוד עם עצמי.

הרגשתי מאוד פתוח במפגשים  לספר את כל מה שצריך למען הטיפול, וזה גם מאוד סייע לי. במהלך הטיפול הגעתי לטפל בשורש הבעיה ולהבין מה מביא כל מחשבה וחרדה ובאיזה סיטואציה היא צפה ועכשיו באיזה דרך להתגבר עליה. בחלק מהמחשבות זה עבד וההבנה מה מקורם עזר להתגבר עליהם.

 

כיום ב"ה אני מרגיש טוב , ולעתים כשאני חושב על עוד שינויים שעשויים לבוא בעתיד צפה החרדה שמא תחזור החרדה, ובמקרה זה אני מנצח את החרדה הזאת ע"י מחשבה שעלתה בטיפול.

ע.ח

שלום וברכה

 אחד הדברים שקשה לי כשאני מגיע לצומת דרכים היא קבלת החלטה , מה לעשות? איך לפעול? מה הדבר הנכון לעשות על פי האופי שלי.

ההנחיה גרמה לי לגלות את הפנימיות שבי ועלי ידי גילוי האמת שבתוכי בחרתי את ההחלטה ללא שום היסוס.

 

המפגשים גרמו לי לשבת ולחשוב על עצמי האישי דברים חדשים שלא הכרתי כגון: חסימות ומחשבות שליליות תפיסות חיים לא נכונות , פשוט אני לא עצרתי לברר עם עצמי ועם החיים שלי מה נכון לי  ומה לא, ואני מאמין שעוד המון אנשים בגילי הולכים לתוך התהום בלי לעצור לרגע, לכנס לתוך הפנימיות של הנפש ולגלות מי אתה באמת. זה פשוט נפלא לגלות מה החסמים שלך ,כאילו אתה נולד מחדש כמובן שזה תהליך אך שווה כל שניה של מחשבה מאשר ללכת שולל כל החיים.

ברכה והצלחה

י. סידון

 בתהליך הזה חשתי כי  נותנים לנפש את הביטוי שלה והזדמנות לחזור ולהופיע בחיי היומיום.  תוך כדי התהליכים ישבתי נדהם מאותו שיח פנימי . תהליך אחר תהליך- אותה נקודה צפה עם עוד ועוד פרטים. וזו אותה הנקודה שנתקלתי בה רבות בחיי היום יום. דרך התהליך קיבלתי הרבה כוחות ועידוד לא מוסבר להתמודד עם קושי שחוויתי, ולהתעלות ממנו. מאז אני משתמש בדמיון הנובע כדרך חיים, לנסות להיות הכי מאוחד שאפשר עם הנפש. במהלך הפגישות , ממש הרגשתי שאני נפגש עם דבר אין סופי, שכמובן קשה מאוד לתאר במילים...

bottom of page